مکمل پل سوم خرداد تسهیل گر ترافیک/ زیرگذر شهید کچویی در آینده ای نزدیک احداث می شود

روتیتر:شهردار کرج مکمل پل سوم خرداد را تسهیل گر ترافیکی در سطح شهر دانست و افزود: تسهیل در ترافیک شهر با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال جاری امری ضروری به شمار می رود.

به گزارش روتیتر،علی ترکاشوند در مراسم بهره برداری از مکمل پل سوم خرداد که پیش از ظهر امروز برگزار شد، حمایت اعضای شورای اسلامی شهر کرج را در بهره برداری از این پل موثر اعلام کرد و ضمن تشکر از زحمات تمام عوامل مربوطه از زحمات آقازاده شهردار سابق نیز تشکر کرد.
این مسئول تنظیف شهر، رفت و روب زباله و انجام پروژه های عمرانی را از مهم ترین وظایف شهرداری در خصوص زیبایی شهر ذکر و عنوان کرد: در این راستا رفع معضل ترافیک نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
وی در ادامه سخنان خود به پروژه غیر همسطح مهرویلا اشاره کرد و افزود: با توجه به فعالیت سازمان قطارشهری در خصوص ساخت مترو در این محل بزرگراه شمالی جنوبی یادگار امام(ره) نیز در حال بهره برداری است.

شهردار کرج همچنین اظهار داشت: در ادامه پروژه های عمرانی بهره برداری از کنارگذر شرقی مهرشهر در دستور کار است که شمال و جنوب شهر را به هم متصل می کند.
ترکاشوند در ادامه سخنان خود از افتتاح زیرگذر شهید کچویی تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: کمربندی جنوبی کرج نیز به زودی در دستور کارهای عمرانی شهرداری قرار خواهد گرفت.

این مسئول بهره برداری از پروژه پل سوم خرداد را یکی از کارهای جهادی شهرداری دانست و افزود: همکاری پلیس راهور نیز در اتمام این عملیات قابل تقدیر است.

وی اضافه کرد: با همکاری پلیس راهور دو روز پیاپی مسیر تردد شهروندان تغییر پیدا کرد تا شهرداری بتواند به راحتی عرشه پل را بالا ببرد.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*