مردم سهامداران اصلی شهر هستند/ ایجاد هزار و ۲۰۰ شغل در شهر کرج

روتیتر:شهردار کرج با اشاره به اینکه بیش از ۲۰۰ وظیفه به دوش شهرداری هاست، شهرداری را یک شرکت سهامی عام دانست که مردم سهامداران آن محسوب می شوند.

به گزارش روتیتر،علی ترکاشوند در مراسم افتتاحیه بازار روز مهرشهر که پیش از ظهر امروز برگزار شد، ضمن خوشامدگویی به حاضران، احداث این بازار روز را حاصل پیگیری های معتمدین محله مهرشهر بیان کرد.
این مسئول اضافه کرد: بازار روزی که امروز شاهد افتتاح آن هستیم با پیگیری های معتمدین محل به ویژه علی گلوند عضو شورای اسلامی شهر در دوره سوم و همکاری معاون خدمات شهر شهرداری کرج به نتیجه رسیده است.
وی در ادامه سخنان خود وظایف شهرداری ها در مقابل مردم را سنگین اعلام کرد و افزود: شهر و در کنار آن شهرداری ها به مثابه یک موجود زنده هستند که باید در همه ابعاد رشد متوازن داشته و خدمات ارزنده ای به شهروندان ارائه دهند.
ایجاد بیش از هزار و ۲۰۰ شغل در شهر کرج
شهردار کرج افزود: با توجه به مسئولیت های سنگین شهرداری ها در سراسر کشور، این مجموعه خدمات رسان از تولد تا مرگ در خدمت مردم است.
ترکاشوند با اشاره به اینکه بازار روز مهرشهر بیست و یکمین بازار روزی است که به بهره برداری می رسد، اظهار داشت: با افتتاح بازار روزهای سطح کرج هزار و ۲۰۰ شغل در سطح شهر ایجاد شده است.
این مسئول در ادامه سخنان خود وجود بازار روزها در سطح کرج را مطلوب ذکر و عنوان کرد: بازار روزهای تحت پوشش سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری کرج روزانه ۷۵ هزار مراجعه کننده دارند.

وی مراجعه شهروندان به بازار روزها را نشانگر رضایت شهروندان از کیفیت محصولات ارائه شده و قیمت این محصولات دانست.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*