در منطقه ۱۱/ بلوار شهید مدرس صاحب تابلوهای ریلی شد

روتیتر:بلوار خلج آباد به عنوان ورودی اصلی اتوبان تهران به کرج، صاحب تابلوهای ریلی تعیین مسیر شد.

به گزارش روتیتر،ورودی های هر شهر از جهت تعیین مسیر برای رانندگان و مسافران از اهمیت بسزایی برخوردار هستند که به این امر از طریق نصب تابلوهایی مسیرنما پرداخته می شود.
بلوار شهید مدرس که به نام خلج آباد مشهور است از مسیرهایی به شمار می آید که در بدو ورود مسافران به این شهر قرار داشته و تعیین ادامه مسیر در این محور از اهمیت خاصی برخوردار است.
بر همین اساس، مدیر منطقه ۱۱ شهرداری کرج از نصب تابلوهای ریلی در بلوار شهید مدرس (خلج آباد) و جاده مخصوص خبر داد. این تابلوها در مسیرهای اصلی به سمت اتوبان تهران و جاده مخصوص نصب شد.
حسین عطایی با اعلام این خبر گفت: یکی از تابلوهای ریلی دروازه ای در بلوار خلج آباد از مسیر میدان حافط به سمت اتوبان تهران کرج نصب شد که برای راهنمایی خودروهای عبوری از اهمیت بالایی برخوردار است.

عطایی افزود: در جاده مخصوص نیز از طرف شرق به غرب قبل از خروجی به سمت اتوبان تابلوی ریلی دیگری جنب پل مترو نصب شده تا مسیرهای به سمت اتوبان و جاده مخصوص را مشخص کند.
وی در خصوص ایمن سازی معابر، از تهیه نصب تابلوهای جان پناه در جاده دسترسی شهرک جهان نما از زیرگذر خاتم، بلوار خلج آباد و کمربندی حصار خبر داد.

عطایی همچنین نصب تابلوهای جهت نما را در مسیرهای کمربندی حصار و پل کلاک از دیگر اقدامات واحد ترافیک منطقه ۱۱ عنوان کرد.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*