• خرداد ۳۱, ۱۴۰۳ ۱۳:۳۰

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

رویانیان از پرسپولیس رفت

Byrotitr

دسامبر 20, 2013

روتیتر:محمد رویانیان با کناره گیری از مدیرعاملی پرسپولیس، تا فردا شب وقت تعیین کرد تکلیفش را در این باشگاه مشخص کنند.

به گزارش روتیتر به نقل از ایسنا، چند روزی است که تنش بین اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به خصوص رویانیان و پروین بالا گرفته و مدیرعامل ناراضی سرخ ها هم بارها آمادگی اش برای کنار رفتن را اعلام کرده است. اما مدیر روابط عمومی این باشگاه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) از کناره گیری موقت رویانیان از مدیرعاملی تا زمان روشن شدن تکلیفش خبر داد.

حسین قدوسی به ایسنا گفت: سردار رویانیان با توجه به بلاتکلیفی که از ۶ ماه پیش به وجود آمده و اخبار زیادی هم پیرامون رفتن و ماندنش مطرح شده، احساس می کند موانع و مشکلاتی بر سر راهش وجود دارد که به باشگاه لطمه می زند. به هر حال حمایت های لازم از او نشده و رویانیان هم نمی خواهد به خاطر ماندن خودش، باشگاه پرسپولیس متضرر شود.

وی ادامه داد: رویانیان از همین رو تصمیم به کناره گیری از مدیر عاملی باشگاه را گرفته و تا فردا شب زمان تعیین کرده که این بلاتکلیفی ها برطرف شود. انجام امور باشگاه هم فعلا بر عهده منتقمی است. به هر حال رویانیان اصرار ندارد به هر قیمتی که شده در پرسپولیس بماند و می گوید اگر آقایان او را نمی خواهند بسم الله اما اگر قرار است بماند باید حمایتش کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *