طرح زوج و فرد از دهم اسفند ماه در کرج اجرا می شود

روتیتر: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز از اجرای طرح ترافیکی زوج و فرد از دهم اسفند ماه جاری در کلانشهر کرج خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر ،سرهنگ همایون شریفی عنوان کرد: طرح ترافیکی زوج و فرد از دهم اسفند ماه سال ۹۴ در برخی معابر پر تردد شهر کرج اجرایی می شود که از ساعت ۱۶الی ۲۱ ادامه دارد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز ادامه داد: سمت غرب کرج (میدان سپاه) تا پل شورا و سمت شرق، ورودی خیابان حافظ نیز در محدوده اعمال این طرح قرار گرفته است.

شریفی گفت: مسیر های دیگر این محدودیت ها میدان والفجر، میدان سپاه، ابتدای پل شهدای روحانی، خیابان شهید مطهری، پل آزادگان، ۴۵متری کاج، پل جانبازان تا بلوار شورا، چهار راه هفت تیر و بلوار دانش آموز را شامل می شود.

وی بیان کرد: برای اجرای این طرح از دوربین های ثبت تخلف که توسط شهرداری کرج نصب شده استفاده می شود و همچنین برنامه ریزی هایی برای حضور نیروهای پلیس درنظرگرفته شده است.

این مسئول افزود: این طرح به منظور ایمنی بیشتر، روان سازی ترافیک و کاهش آلودگی زیست محیطی و ایجاد آرامش روانی برای خرید آخر سال مردم اجرا می شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز گفت: خودروهای امدادی، حمل و نقل عمومی از شمول این طرح خارج شده اند.

شریفی افزود: استفاده از وسایل نقلیه عمومی اعم از تاکسی و اتوبوس درقالب اجرای طرح زوج و فرد از دیگر تمهیدات پیش بینی شده برای خدمات دهی به شهروندان است.

وی خاطر نشان کرد: اکنون حدود ۱۲ هزار دستگاه تاکسی و حدود یک هزار و ۱۰۰دستگاه اتوبوس در کرج به شهروندان خدمات ارائه می دهند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز در پایان گفت: همکاری بیش از پیش مردم در اجرای طرح زوج و فرد کرج به روان سازی ترافیک و کاهش آلودگی های زیست محیطی می انجامد.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*