مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز:
حضور حداکثری مردم در انتخابات اقتدار ایران را به جهانیان ثابت کرد

روتیتر: کرج – مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات اقتدار ایران را به جهانیان ثابت کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیل روتیتر، حجت‌الاسلام سید عباس مسعودی گفت : حضور حداکثری مردم در انتخابات اقتدار جمهوری اسلامی ایران را به جهانیان اثبات کرد.

مسعودی در ادامه اضافه کرد: دشمنان نظام و انقلاب به تصور خودشان به این مسئله قائل بودند که مردم ایران فریب تبلیغات فریبکارانه آنها در رسانه ها مختلف شبکه های ماهواره ای از قبیل BCC و فضای مجازی را می خورند در حالیکه این مردم همیشه در صحنه گوش به فرمان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در صحنه حاضر شده و تا ساعات پایانی شب به نامزد مورد نظر خود رأی دادند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز گفت: تمدید زمان انتخابات تا ساعات پایانی شب نشان از علاقه و عشق این مردم شجاع به نظام و انقلابشان بود و همه منتخبین باید قدردان این حضور پرشور باشند و با عملکرد صحیح خود مشکلات معیشتی این مردم را برطرف کنند.

مسعودی یادآور شد: این حضور مردم به دشمنان نظام و انقلاب ثابت کرد که هیچ مشکلی قادر به از پای دارآوردن مردم این نظام اسلامی نیست چراکه این مردم بارها ثابت کرده اند که پایبند خون شهدا و حمایت از رهبر معظمشان هستند و جانانه از نظام و ارزش های آن دفاع می‌کنند.

وی تصریح کرد: این مردم ارزش بالای دارند و در سخت ترین شرایط پایبند به نظام و رهبری هستند و به همین منظور باید مسئولان قدردان حضور همه جانبه این مردم در صحنه ها باشند و با همت بالا مشکلات آنها را رفع کنند.

مسعودی گفت: بزرگترین مشکل مردم در حال حاضر مشکل اشتغال فرزندانشان است که همین بیکاری منجر به بروز مشکلات فرهنگی در جامعه می‌شود به همین منظور مسئولان و منتخبین مردم باید در صدد رفع معضل بیکاری جوانان باشند و با اشتغال زایی این مشکل را رفع کنند.

وی در پایان از حضور پرشور و میلیونی ملیت شریف ایران در انتخابات تقدیر و تشکر کرد و گفت: خدمت به این مردم غیور در نزد خداوند متعال از ارزش بسیار بالایی برخوردار است.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*