۶۴ نفر برای رقابت در دهمین دوره انتخابات مجلس درالبرز باقی ماندند

روتیتر: مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری البرز گفت: با انصراف تعدادی از نامزدهای انتخاباتی، شمار نامزدهای باقی مانده برای رقابت در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دراین استان به ۶۴ نفر رسید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر، توکل لطفی گفت: از مجموع این ۶۴ نفر ،۴۷ نفر در حوزه انتخابیه کرج ، اشتهارد ، فردیس و بخش آسارا و ۱۷ نفر درحوزه انتخابیه ساوجبلاغ ،نظرآباد و طالقان رقابت دارند.
وی ادامه داد: پذیرش انصراف نامزدهای انتخاباتی در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی امروز و فردا نیز ممکن خواهد بود و احتمال می رود برخی از نامزدها طی امروز و فردا انصراف دهند.
لطفی خاطرنشان کرد:مجموع شعب اخذ رأی استان یکهزارو ۱۳۷ شعبه اخذ رای تعیین شده که از این تعداد ۸۵۲ شعبه مجموع شعب اخذ رأی ثابت و سیار حوزه انتخابیه شهرستان کرج، اشتهارد و آسارا و ۲۸۵ شعبه اخذ رأی سیار و ثابت حوزه انتخابیه شهرستان ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد است.
وی با اشاره به پیش بینی دو هزار و ۵۰۰ نفر از نیروهای امنیتی و انتظامی برای برقراری امنیت انتخابات در استان البرز گفت: یک هزار و ۳۰۰ ناظر و نماینده نیز از وزارت کشور، فرایند نظارت بر صحت انتخابات را عهده دار هستند.
دراستان البرز سه کرسی برای نمایندگی مجلس شورای اسلامی در دهمین دوره انتخابات این مجلس پیش بینی شده است .

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*