وزیر دادگستری:
تحت تاثیر القائات بدخواهان و تفرقه افکنان در انتخابات نیستیم

روتیتر: تهران – وزیر دادگستری در خصوص انتخابات هفتم اسفند، گفت: با امید به فردای بهتر رای می دهیم و تحت تاثیر القائات بدخواهان و تفرقه افکنان نیستیم.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر، مصطفی پورمحمدی در پیامی از آحاد مردم خواست بدون آنکه تحت تاثیر القائات بدخواهان قرار گیرند با امید به ساخت فردایی بهتر پای صندوقهای رای بروند.
وزیر دادگستری در این پیام مردم را تشویق به حضور در پای صندوقهای رای کرده است.
مصطفی پورمحمدی تاکید کرد که هفتم اسفند با نشاط، انگیزه، امید و توکل به خدا همه پای صندوقهای رای می رویم و برای آینده کشور و فرزندانمان، رای خود را به صندوقها می ریزیم و بهترین افرادی را که برای تامین منافع، مصالح، امنیت، دین، تمامیت ارضی کشور، اهداف و آرمانها تشخیص می دهیم، انتخاب می کنیم.
او با اشاره به اینکه همه مردم با امید برای فردای بهتر و بهبود وضعیت اقتصادی، فرهنگی و اخلاق کشور پای صندوقها خواهند رفت، گفت: در این انتخابات نشان می دهیم با هم متحد، منسجم و یکپارچه ایم و کشور و ملتی مقتدر، توانا و تاثیرگذار در منطقه و سطح بین المللی هستیم.
پورمحمدی اظهارداشت: خوشبختانه ملت ما در طول انتخابات، بیش از ۳ دهه بلوغ سیاسی خود را نشان داده اند و بدون آنکه تحت تاثیر القائات دشمنان، بدخواهان، تفرقه افکنان و یاس آفرینان باشند با روحیه و عزم پای صندوق های رای رفته اند و هر روز گامی به جلو برداشته اند.
وی تصریح کرد کهه از این رو مطمئنم ملت ایران در این آزمایش، گامهای بلند دیگری را با استقلال، با اتکا به اراده، عزم و انتخاب خود برمی دارد.
انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی هفتم اسفندماه در سراسر ایران اسلامی برگزار می شود.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*