مدیر منطقه ۲ شهرداری کرج خبر داد:
سوله چند منظوره مدیریت بحران منطقه ۲ کرج در آستانه بهره برداری قرار گرفت

روتیتر: مدیر منطقه ۲ شهرداری کرج،از بهره برداری سوله چند منظوره مدیریت بحران در هفته های آتی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر، احمدرضا خلوصی با بیان اینکه سالن چند منظوره بحران واقع در شهرک ایثار مراحل تکمیلی خود را پشت سر می گذارد، تاکید کرد: این سالن چند منظوره مراحل پایانی خود را پشت سر می گذارد و در حال حاضر نیز در مرحله تست سیستم های گرمایشی و سرمایشی قرار دارد.

وی افزود: محوطه سازی این سوله انجام شده است و مسیر منتهی به این سوله نیز با توجه به مساعد بودن شرایط جوی آسفالت شده که امید است پس از برگزاری انتخابات با حضور مدیران شهری افتتاح شود.

اجرای عملیات آسفالت به منظور جلب رضایتمندی شهروندان در حال انجام است

این مسئول با بیان اینکه منطقه ۲ شهرداری کرج در خصوص ارائه خدمات عمرانی به شهروندان فعالیتهای عمده ای را انجام داده است؛ اظهار داشت: با توجه به قولی که قبل از این به همشهریان در منطقه حسین آباد راه آهن داده بودیم، با توجه به مساعد بودن شرایط جوی روکش و لکه گیری آسفالت این محدوده ها نیز انجام شد و به تبع آن شهر چهره زیباتری را با توجه به نزدیکی ایام سال نو به خود گرفته است.

خلوصی افزود: در شهرک بنفشه، بلوار غربی و خیابانهای فرعی یکم تا چهارم و همچنین خیابان ۱۲ فروردین عملیات روکش آسفالت و لکه گیری آسفالت این منطقه نیز در دستور کار واحد عمران قرار گرفت و به طور کامل انجام شد.

مدیر منطقه ۲ شهرداری کرج در پایان با بیان اینکه طبق اولویت بندی و با توجه به مساعد بودن شرایط جوی عملیات مربوط به عمرانی در این منطقه اجرایی و عملیاتی شد، افزود: در بخش بافتهای فرسوده و مناطق قدیمی تر شهر مانند خیابان شهید کیانپور با توجه به نامناسب بودن وضعیت راه و نیاز مبرم این منطقه به آسفالت بحث روکش آسفالت این منطقه نیز در دستور کار قرار گرفت و لکه گیری معابر نزدیک به بازار میوه و تره بار واقع در جاده محمد شهر نیز انجام شده است.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*