با حضور اعضای شورای شهر؛
دویست و هشتمین جلسه علنی شورای شهر تشکیل جلسه داد

روتیتر: دویست و هشتمین جلسه علنی شورای شهر کرج به ریاست محمود دادگو و حضور اعضای شورای شهر کرج و نمایندگان شهرداری کرج و اصحاب رسانه تشکیل جلسه داد و لوایح ارسالی از سوی شهرداری به بحث و تبادل نظر اعضا رسید.

به گزارش پلیگاه خبری و تحلیلی روتیتر، نصب یک دستگاه آسانسور در محل اداره گذرنامه و اتباع خارجی فرماندهی استان البرز و همچنین لایحه حمایت مالی مدیریت شهری به ستاد دیه استان البرز از لوایح مطرح شده در صحن علنی شورای شهر بود.

در ادامه این جلسه ساخت مجموعه ورزشی از جمله لوایحی بود که اعضای شورای شهر باید ها و نبایدهای این لایحه را بررسی و ارزیابی نمودند و حمایت های خود از قشر جوانان جهت ترغیب آنها به ورزش و کاهش معضلات اجتماعی را اعلام نمودند.

اختصاص ۱۲۵ میلیارد ریال اعتبار جهت ساخت قبور و کفپوش آرامستان های بهشت سکینه و بهشت علی از مواردی بود که به تصویب اعضای شورای شهر رسید.

در ادامه جلسه با طرح لایحه ارسالی از سوی شهرداری کرج مبنی بر حمایت مدیریت شهری از مسجد ۱۴ معصوم واقع در شهرک پردیسان جهت ساخت حسینیه مطرح شد و به اتفاق آرا لایحه مذکور مصوب گردید.

استقرار جایگاه هلال احمر در فردیس به علت نزدیکی این منطقه به اتوبان و افزایش بروز خطرات و حوادث احتمالی از دیگر موضوعاتی بود که در جلسه شورای شهر مطرح شد و به علت لزوم ایجاد امکانات و تجهیز در مواقع بحران و حوادث و ضرورت آموزش شهروندان در مواقع بحران مبلغ دو میلیارد ریال ودیعه به مدت دو سال جهت اجاره مکان مذکور از سوی مدیریت شهری به سازمان هلال احمر تصویب شد.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*