تاکید شهردار کرج به معاون فرهنگی:
مسابقات قرآن کریم عمومی برگزار شود

روتیتر: اختتامیه دومین دوره از مسابقات حفظ و قرائت قرآن کریم ویژه پرسنل نیروهای شهرداری کرج با انتخاب و معرفی نفرات برتر این مسابقات روز گذشته به پایان رسید تا طبق دستور شهردار این کلانشهر، برگزاری عمومی مسابقات از این پس در دستور کار معاونت فرهنگی و سازمان متبوع قرار گیرد.

یه گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر، همزمان با آغاز ماه پایانی سال جاری، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ایران کوچک در باشگاه میلاد، میزبان فعالان و علاقمندان حوزه های دینی و قرآنی بود تا با اجرای برنامه های متنوع به استقبال و تقدیر از افرادی برود که ضمن انس با قرآن، آموزه های این کتاب مقدس را الگوی زندگی خود قرار داده اند.

در این مراسم که با حضور شهردار، عضو شورای اسلامی شهر، معاون فرهنگی شهردار، مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی به اجرا در آمد، ضمن پخش کلیپی از فعالیت ها و اقدامات سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کرج در حوزه های قرآنی و ترویج سبک زندگی اسلامی، از اقدامات مسئول حوزه قرآنی سازمان تجلیل به عمل آمد.

اجرای گروه تواشیح الوارثین که پس از همخوانی دعای فرج امام زمان(عج) به اجرای تواشیح معروف اسماء الحسنی پرداختند، از دیگر بخش های این همایش بود که با حضور پررنگ نیروهای قرآنی شهرداری کرج به اجرا در آمد.

فاطمه ترکاشوند؛ نفر برتر مسابقات در دو بخش حفظ و قرائت قرآن در یکی از بخش های آیین اختتامیه بود که با حضور روی سن باشگاه میلاد به پرسش های قرآنی حاضران پاسخ گفت و هدیه خود را از معاون فرهنگی ورزشی شهردار کرج دریافت کرد.

در این برنامه، محمدصادق باغستانی به عنوان نماینده شورای اسلامی شهر حضور داشت و مراسم اعطای جوایز به نفرات برتر پس از اجرای برنامه قرآنی ویژه کودکان با حضور یکی از مجریان حوزه کودک صدا و سیما، برگزار شد.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*