با تلاش آتش نشانان؛
شهروند کرجی از سقوطی با ارتفاع ۷ متر جان سالم به در برد

روتیتر: مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج از نجات شهروند کرجی پس از سقوط از ارتفاع ۷ متری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر، سید جواد موسوی در تشریح وقوع حادثه گفت: پس از تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی مبنی بر وقوع حادثه سقوط فردی به داخل محل گود برداری ساختمان در حال ساخت، نیروهای امداد گر سازمان به محل حادثه اعزام شده و نسبت به نجات این فرد اقدام کردند.

این مسئول، محل حادثه را ۴۵ متری گلشهر، خیابان درختی ذکر و عنوان کرد: جوان مذکر ۲۵ ساله با تلاش امداد گران ایستگاه های مجاور محل حادثه پس از خارج شدن از محل گودبرداری به عوامل اورژانس تحویل داده شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به حریق مجتمع تجاری در بلوار باغستان، ابتدای خیابان تختی اشاره کرد و افزود: پس از اعلام این حادثه از طریق شهروندان طی تماس با سامانه ۱۲۵، بلافاصله از نزدیک ترین ایستگاه های مجاور خودروها و نیروهای عملیاتی به محل حادثه اعزام شدند.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج اضافه کرد: نیروهای آتش نشان پس از رسیدن به محل حادثه مشاهده می کنند که یک تعمیرگاه به متراژ حدودا ۶۰ متر مربع دچار حریق شده است.

موسوی افزود: در نهایت حریق به دو دستگاه خودروی داخل تعمیرگاه سرایت کرده بود و منجر به مصدومیت دو شهروند مذکر شده بود که به همت آتش نشانان از پیشروی حادثه و صدمات بیشتر جلوگیری شد.

این مسئول در پایان سخنان خود گفت: با مدیریت عملیات، آتش نشانان به صورت همزمان موفق به اطفا حریق و انتقال مصدومین به محل ایمن شدند.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*