ارتقای سامانه ۱۳۷ به معنای تکریم ارباب رجوع در مجموعه مدیریت شهری است

روتیتر: معاون خدمات شهری شهرداری کرج اظهار داشت: آموزش نحوه صحیح تعامل کارشناسان سامانه ۱۳۷ با مخاطبان از ضروری ترین و اساسی ترین اقداماتی بوده که در کنار ارتقای سیستم نرم افزاری و سخت افزاری این سامانه با توجه به توسعه عملکرد آن در شهر کرج انجام گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر، حسن مدیرروستا گفت: ساماندهی و تقویت سامانه ۱۳۷ شهرداری کرج به معنای تکریم واقعی ارباب رجوع و ارتقای سطح خدمات رسانی به شهروندان است چرا که امکان ارتباط مستقیم و طرح مشکلات و دغدغه های آنان با مسئولان، از اهمیت و تاثیرگذاری بسیاری برخوردار است.

وی بیان داشت: با توجه به تاکید شهردار در خصوص ضرورت ارتقای ساختار و تبیین جایگاه سامانه ۱۳۷ اقداماتی به این منظور انجام گرفته است که از جمله آنها آموزش کارشناسان و اپراتورهای مجموعه می باشد.

وی تاکید کرد: کارشناسان و اپراتورهای پاسخگوی سامانه در معرض بسیاری از رفتارهای هیجانی و تندخویی های احتمالی شهروندانی قرار دارند که به هر دلیل ممکن است واکنش های منفی نسبت به مشکلات موجود، صورت دهند. به همین دلیل کنترل بر اعصاب و تسلط بر کلام یکی از مهمترین اصول اولیه ای است که یک پاسخگوی سامانه باید با آن آشنا باشد.

معاون شهردار اضافه کرد: پرورش و آموزش نکات اولیه و اساسی مصاحبت شایسته با شهروندان و مخاطبانی که با سامانه ارتباط برقرار می کنند، در سال جاری مورد توجه قرار گرفت و در حال حاضر شاهد افزایش میزان رضایت شهروندان از نحوه پاسخگویی به این سیستم هستیم.

به گفته مدیرروستا، در کنار این امر اقدامات دیگری نیز برای تقویت سامانه انجام گرفته است که از جمله آنها تجهیز سامانه به سیستم نرم افزاری و سخت افزاری جدید بود.

مدیرروستا یادآور شد: عقد قرارداد و تعیین اولویت ها و نیاز سیستم نرم افزاری با همکاری سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرج انجام گرفته و در ماه جاری نصب خواهد شد.

این مسئول، راه اندازی مرکز تماس تلفنی را به عنوان اقدامی در حوزه سخت افزاری سامانه برای ارتقای آن عنوان کرد و ادامه داد: از مزایا و ویژگی های این سامانه امکان اجرای برنامه ها و امکاناتی چون صف انتظار، پرداخت الکترونیک، ضبط مکالمات، برقراری تماس تصویری، ارسال ایمیل و نظایر آن است.

وی تاکید کرد: در زمینه ارتقای این سامانه برای سال آتی نیز برنامه هایی تدارک دیده شده است که امید است با مساعدت شورای اسلامی شهر و تصویب اعتبارات مورد نیاز، اجرایی شود.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*