حال و هوای کلان شهرکرج مجلسی شد؛
رقابت کاغذی نامزدها کلید خورد

روتیتر: کرج – رقابت کاغذی نامزدهای انتخاباتی روی دیوارهای شهر کرج حکایت از شعارها و وعده هایی دارد که مردم امیدوارند این وعده هاتحقق یابند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر، ساعات اولیه صبح امروز پنجشنبه بیست و نهم بهمن‌ماه سال یک هزار و سیصد و نود چهار، چهره شهرهای ایران حال و هوای انتخاباتی به خود گرفت. در این میان کلان‌شهر کرج با جمعیتی بیش از یک و نیم میلیون نفر صحنه کارزار نامزدهای انتخاباتی است که هرکدام دست به دامن روش‌های نوین و سنتی تبلیغات زده و همه تلاششان این است که از رقیبان پیش بیفتند.

در این میان برگزاری سفره‌های رنگین شام و نهار توسط برخی نامزدها و حضورشان در محله‌های پایین‌شهر، همان محله‌هایی که شاید تاکنون یک‌بار هم سر نزده باشند جالب و قابل‌تأمل است. از سر هر چهارراه و یا خیابانی که عبور می‌کنید تصاویر نامزدهای انتخاباتی را می‌بینید که یا گمنام هستند یا شناخته‌شده، این نامزدها یک هفته فرصت دارند تا برنامه‌های خود را به مردم ارائه کنند و در صورت کسب رأی بر صندلی سبز بهارستان تکیه زنند.

استان البرز در مجلس شورای اسلامی صاحب سه کرسی است. دو کرسی سهم حوزه انتخابیه کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا و یک کرسی هم سهم حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان است. در حوزه انتخابیه کرج ۶۵ نفر تائید صلاحیت شده‌اند یعنی به عبارتی قرار است برای دو کرسی سبزرنگ بهارستان ۶۵ نفر باهم به رقابت بپردازند. و همچنین برای یک کرسی حوزه ساوجبلاغ نیز ۲۰ نفر به رقابت خواهند پرداخت.

ستادهای انتخاباتی امروز را با شور و حال غیرقابل وصفی آغاز کرده‌اند از میدان کرج تا میدان حصارک، از میدان ساسانی تا پای کوه در عظیمیه پر از ستادهای تبلیغاتی نامزدهای موردنظر است همه عزم خود را جزم کرده‌اند که افراد بیشتری را متقاعد به رأی دادن به نامزد موردنظر خود کنند.

توزیع نشریات و ویژه‌نامه‌های انتخاباتی که بازارشان پیش از انتخابات گرم بود در حال حاضر داغ داغ شده است.

محمدتقی ایرانی فرماندار ویژه کرج در گفتگو با خبرنگار مهر با تأکید بر اینکه همه مسئولان تلاش می‌کنند انتخاباتی پرشور و بانشاط برگزار کنند به نامزدهای انتخاباتی توصیه کرد تلاش کنند صحنه رقابت به خصومت تبدیل نشود.

ایرانی در ادامه نامزدهای انتخاباتی و هوادار نشان را به رعایت اخلاق اسلامی در انتخابات دعوت کرد و گفت: نامزدها به حامیانشان آگاهی دهند و از تخریب دیگر رقبا بپرهیزند.

فرماندار کرج در پایان با تأکید بر اینکه عملکرد نامزدها توسط مردم رصد می‌شود، گفت: همه باید با همدلی و هم‌زبانی و رعایت قانون و اخلاق اسلامی، انتخاباتی سالم را رقم بزنیم.

در پایان باید گفت؛ همه نامزدها انتخاباتی در زمانی که قانون در اختیار آن‌ها نهاده است فرصت دارند با ارائه برنامه‌های خود به مردم، شانس خود را برای حضور در مجلس و نشستن بر صندلی سبز بهارستان امتحان کنند.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*