فیروزگاه:
سال ۹۵ شاهد اقدامات ارزنده و ماندگار در حوزه تملکات خواهیم بود

روتیتر: رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی کلانشهر کرج گفت: سال ۹۵ شاهد اقدامات ارزنده و ماندگار در حوزه تملکات خواهیم بود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر، سعید فیروزگاه گفت با بیان اینکه بودجه تملک به صورت منطقه ای برای سال جاری در نظر گرفته شده است، افزود: در این راستا معابری که متحمل بار ترافیکی سنگین هستند در راستای سهولت در تردد شهروندان منطقه تملک و بازگشایی می شوند.

وی، اظهار داشت: با توجه به این مهم، منطقه یک شهرداری کرج، بازگشایی و تعریض خیابان های مجاهد اسلام آباد، حدفاصل خیابان ولیعصر و خیابان شریعتی را مد نظر قرار داده است که برای این امر مبلغی بالغ بر هفت میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

این مسئول با بیان اینکه در سال آتی به همت شورا و شهرداری کرج پروژه های بازگشایی متعددی را شاهد خواهیم بود، عنوان کرد: همچنین در منطقه ۱ شهرداری کرج، تعریض خیابان های مانی، شریعتی اسلام آباد و قسمتی از خیابان برغان بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان بودجه اختصاص داده شده است که از جمله پروژه هایی است که در دو سال اخیر پیگیری شده است.

فیروزگاه، با اشاره به بودجه تملکات مناطق ۲ و ۳ گفت: تملکات منطقه ۲ مبلغ ۱۳ میلیارد تومان و تملکات منطقه ۳ مبلغ ۱۸ میلیارد تومان بودجه در نظر گرفته شده است.

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی، بودجه تملکات منطقه ۵ را بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: شهروندان این منطقه هنگامی که در محافل و مساجد حضور می یافتند، مهمترین دغدغه خود را بازگشایی خیابان انتهای فروردین عنوان می کردند، لذا تملک املاک واقع در این مسیر در دستور کار سال آتی قرار گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از معضلات شهر کرج، عدم تعریض خیابان ولیعصر واقع در منطقه ۴ است که در این راستا شورای اسلامی شهر جهت احداث زیرگذر در این مسیر برای تملک املاک واقع در طرح مذکور ۲۰ میلیارد تومان بودجه اختصاص داده است.

این مسئول در خصوص بودجه منطقه ۱۲ نیز گفت: جهت بازگشایی و تملک املاک واقع در خیابان چهاردهم این منطقه مبلغی بالغ بر ۱۳ میلیارد تومان اختصاص داده شده است.

فیروزگاه در پایان افزود: در این راستا، بودجه قابل توجهی نیز جهت تعریض خیابان مطهری اختصاص داده شده است.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*