سردار پاکپور:
دشمن را آن سوی مرزها زمینگیر کرده‌ایم

روتیتر: فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی وجود امنیت پایدار در جمهوری اسلامی ایران را تایید کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر به نقل از خبرگزاری ایسنا، سردار محمد پاکپور در آیین رونمایی از نوزده جلد کتاب «شهدای مدافع حرم» که با حضور جمعی از فرماندهان سپاه پاسداران و خانواده‌های این شهدا در یگان ویژه صابرین برگزار شد، گفت: حضور شهدای مدافع حرم در خارج از مرزهای اسلامی دفاع از ارزش‌ها و باورهای دینی را در پی داشته است.

وی ادامه داد: ما در منطقه‌ای آشوب‌زده و آشفته قرار داریم که قریب به ۶۰ درصد مرزهای آن سوی مرزهای ما هیچ کنترلی از سوی حاکمان‌شان ندارد و در دست تروریست‌ها قرار دارند.

وی خاطرنشان کرد: دلیل آشفتگی موجود در آن سوی مرزهای ما استقرار گروه‌های تروریستی در منطقه است و اکنون باید امنیت جمهوری اسلامی تا حدود هشت سال پیش و در سال‌های ۸۶ و ۸۷ مقایسه شود که چگونه آن زمان ما با گروه‌های سازمان یافته تروریستی می‌جنگیدیم.

فرمانده نیروی زمینی سپاه به شرایط شهر زاهدان و واگذاری امنیت جنوب شرق کشور به نیروهای سپاه اشاره کرد و گفت: ناامنی زاهدان طوری بود که می‌آمدند در جاده ایرانشهر به چابهار به راحتی اتوبوسی را نگهداشته و مردم را گروگان می‌گرفتند اما از سال ۸۹ طبق فرمان فرماندهی کل قوا قرار شد امنیت در شمال غرب و جنوب شرق پایدار بماند که این امنیت مدیون خون شهداست و از سال ۹۰ عملیات‌ها آغاز شد و فرزندان و همسران شهید شما بودند که خون دادند تا این امنیت حفظ شود.

وی با بیان این‌که «اکنون ما دشمن را آن سوی مرزها زمینگیر کرده‌ایم» تصریح کرد: حرکت‌های سازمان یافته که گروهی را در کشور شهید می‌کردند امروز تمام شده و این به برکت خون شهداست.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*