فهرست نهایی نامزدهای انتخابات مجلس دهم در استان البرز اعلام شد

روتیتر: ستاد انتخابات استان البرز روز پنجشنبه فهرست نهایی نامزدهای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این استان را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر، بر اساس این فهرست ۸۶ نفر در ۲ حوزه انتخابیه استان البرز رقابت می کنند.
اسامی نامزدهای انتخابات که در هر حوزه انتخابیه استان البرز رقابت می کنند و در اختیار ایرنا قرار گرفته، به شرح زیر است:
حوزه انتخابیه کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا
۱٫ مصطفی ابدالی حسنوند
۲٫ سید محمود ابوالمعالی حسینی
۳٫ حبیبه احدی کوچه قاضی
۴٫ سیدعلی احمد زاده
۵٫ بهروز احمدزاده چقوشی
۶٫ محمد رضا احمدی
۷٫ علیرضا آرامش
۸٫ سعید آریا مند
۹٫ پرویز اسکندری
۱۰٫ حسین آسوده
۱۱٫ لیلا اصانلو
۱۲٫ مهدی آقا براری
۱۳٫ عزیز اکبریان
۱۴٫ امیرحسین بابکان
۱۵٫ مهدی بدرلو
۱۶٫ عبدالرحیم بهاروند
۱۷٫ رحیمه پاینده
۱۸٫ نوید پورجلیلی
۱۹٫ طاهره پورشمسیان هاوشکی
۲۰٫ نصراله توزنده جانی
۲۱٫ رشید جلالی جعفری
۲۲٫ ابراهیم جلیل ثانی
۲۳٫ ناصر حاجیان مطلق
۲۴٫ فاطمه حاجیلویی
۲۵٫ آناهیتا حسینی
۲۶٫ اکبر حلیم زمهریر
۲۷٫ مجید حمیدی پویا
۲۸٫ علیرضا خراسانی
۲۹٫ ابراهیم رضاپور
۳۰٫ داوود زارع بنادکوکی
۳۱٫ هاشم زارع بنادکوکی
۳۲٫ ابوالفضل زالی
۳۳٫ محمود زاهدپور قره بلاغ
۳۴٫ ایمان ساجدی
۳۵٫ مهدی شورگشتی
۳۶٫ مسعود شیری
۳۷٫ مصطفی شیرینی
۳۸٫ اکبر صادقی
۳۹٫ مراد حاصل صحرایی
۴۰٫ فضل اله طالبی کهدوئی
۴۱٫ سعید طهرانیان
۴۲٫ عباسقلی عسگریان
۴۳٫ کیوان علیا
۴۴٫ سلیم علیپور
۴۵٫ طوبی علیشیری
۴۶٫ حسین علیمرادنی
۴۷٫ مرتضی فرج نژاد
۴۸٫ عباس فلاح نژاد
۴۹٫ حسن فیروزنیا
۵۰٫ محمود قمشال
۵۱٫ محمدتقی کاویانی
۵۲٫ معصومه کردعلی پورکوجل
۵۳٫ مصطفی کرمی
۵۴٫ محمد کریم زادگان
۵۵٫ محمد کلهر
۵۶٫ محمدجواد کولیوند
۵۷٫ خدیجه گمنام
۵۸٫ هادی لطفی
۵۹٫ مجید محمدی زیارانی
۶۰٫ ابوطالب مرادی
۶۱٫ منصوره معصومی اصل
۶۲٫ غدیر مهدوی کلیشمی
۶۳٫ قاسم نجف پور
۶۴٫ بهنام نوری زاده
۶۵٫ فاطمه نوری ساروکلائی
۶۶٫ رضا وفایی مهر
حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان
۱٫ اصغر آزاده رنجبر
۲٫ پرویز انصاری راد
۳٫ محمود بهمنی
۴٫ محمود تک فلاح
۵٫ حسین جوادان
۶٫ علی حدادی
۷٫ علی اکبر خیجی
۸٫ حجت رشیدی
۹٫ قاسم سرور
۱۰٫ مهدی سیفی
۱۱٫ علی شاه حسینی
۱۲٫ حسین شاهوردی
۱۳٫ ایمانعلی مامانی
۱۴٫ محمد علی محبی
۱۵٫ محمدرضا معدنی
۱۶٫ مصطفی موسوی
۱۷٫ سیدعبدالرضا میران
۱۸٫ رشید ناصرخیل
۱۹٫ محمد نوروزی
۲۰٫ صمد ولیزاده خواجه شاهی
استان البرز در در حوزه انتخابیه کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا ۲ نماینده و ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان یک نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*