به همت معاونت فرهنگی شهرداری کرج:
نهاد خانواده در کارگاه های مشاوره و تحکیم بنیان خانواده تقویت می شود

روتیتر: معاون فرهنگی ورزشی و اجتماعی شهرداری کرج از برگزاری دوره های مشاوره و تحکیم بنیان خانواده در کانون فرهنگی هنری حضرت عباس(ع) خبر داد و گفت: برای دستیابی به جامعه ای موفق، نهاد خانواده نباید هیچ گاه از مدار امنیت و آرامش خارج شود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر، سیدعلی اکبر میروکیلی گفت: محور خانواده و پرداختن به آن در رویکردهای فرهنگی شهرداری کرج از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و برگزاری دوره های مختلف آموزشی و مشاوره در این خصوص بر مبنای همین اولویت در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه کانون فرهنگی حضرت عباس(ع) در حال حاضر برای این منظور در نظر گرفته شده است، اضافه کرد: کلاس های مشاوره و تحکیم بنیان خانواده در این کانون از روز دوشنبه تا پایان سال برگزار می شود.

میروکیلی، این دوره ها را رایگان اعلام کرد و بیان داشت: شرکت برای عموم شهروندان در این دوره ها آزاد و رایگان است.

وی، همچنین برگزاری کارگاه های رایگان تغذیه سالم در مسجد علی ابن ابیطالب (ع) را به عنوان یکی دیگر از اقدامات این معاونت در راستای توسعه سلامت در خانواده ها و اجتماع ارزیابی کرد و افزود: اجرای این کارگاه ها را حوزه سلامت معاونت فرهنگی ورزشی و اجتماعی شهرداری کرج به عهده دارد.

میروکیلی گفت: با توجه به نوع زندگی امروز، بسیاری از ما در معرض بیماری های ناشی از مصرف نادرست محصولات غذایی قرار داریم که اگر شناخت خوبی نسبت به این محصولات داشته باشیم خواهیم توانست از میزان خطرات مرتبط با این امر تا حد زیادی بکاهیم.

این مسئول، ادامه داد: مساجد به عنوان یکی از مراکز تجمع مردم مسلمان کرجی برای برگزاری این دوره ها و کارگاه ها انتخاب شده است تا قابلیت دسترسی ساده تری برای شهروندان به امکانات موجود در این زمینه به وجود بیاید.

معاون فرهنگی شهردار کرج خاطرنشان کرد: این دوره ها نیز به صورت رایگان برای شهروندان به اجرا در می آید و نخستین کلاس از این کارگاه روز دوشنبه ۱۹ بهمن ماه در مسجد حضرت علی بن ابیطالب(ع) واقع در منطقه باغستان برگزار می شود.

وی تاکید کرد: البته این دوره ها به صورت مستمر در مساجد مختلف واقع در نقاط ۱۲ گانه شهری کرج برگزار شده و ادامه خواهد داشت.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*