غلامرضایی:
اولویت عمرانی شهرداری کرج در سال ۹۵ تکمیل طرح های نیمه تمام است

روتیتر: عضو شورای اسلامی شهر کرج اظهار داشت: اولویت عمرانی شهرداری مرکز البرز در سال ۹۵ تکمیل طرح های نیمه تمام و در دست اقدام است و بر اساس سیاست اتخاذ شده از سوی پارلمان شهری کرج، کلنگ زنی پروژه های جدید ممنوع است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر، حجت اله غلامرضایی گفت :با توجه به شرایط درآمدی شهرداری کرج که متاثر از رکود صنعت ساختمان سازی است، اعضا بنا را بر تکمیل طرح های نیمه تمام به جای کلنگ زنی پروژه های جدید گذاشته اند که به نظر می رسد سیاستی معقول و هوشمندانه باشد.

وی، این اقدام را همسو با مبانی «اقتصاد مقاومتی» دانست و بیان داشت: حرکت منسجم و برنامه ریزی شده در حوزه فعالیت های عمرانی و خدماتی، ضمن افزایش بهره وری بودجه های شهری، همچنین از ایجاد نارضایتی عمومی جلوگیری می کند و مانع از بلاتکلیفی چندین ساله برخی طرح ها به دلیل کمبود اعتبار می شود.

عضو پارلمان شهری کرج خاطر نشان کرد: در سال آینده نگاه ویژه ای به پروژه مترو خواهیم داشت و با انتخاب شرکت های توانمند برای همکاری جهت تکمیل خط ۲ قطار شهری، سعی خواهیم کرد چند ایستگاه از این طرح ملی را وارد مدار بهره برداری نماییم و همچنین فاز نخست بزرگراه شمالی و کمربندی جنوبی نیز اجرایی و عملیاتی خواهد شد.

غلامرضایی با تاکید بر اینکه ترافیک در کرج از مرز بحران و هشدار گذشته و خسارت های سنگین مادی و معنوی را متوجه شهر و شهروندان ساخته است، عنوان کرد: البته در خصوص اجرای طرح های ترافیکی نقدهایی وارد است و باید به گونه ای برنامه ریزی و اجرا شود که احداث تقاطعات غیرهمسطح تنها منجر به انتقال ترافیک از نقطه ای به نقطه دیگر شهر نشود.

وی با بیان اینکه متاسفانه در حوزه تعریف و تحقق درآمدهای پایدار اقتصادی بسیار ضعیف عمل کرده ایم، اضافه کرد: وابستگی شهرداریها به درآمدهای حاصل از جرایم کمیسیون ماده ۱۰۰ چیزی نیست که منافع حقیقی شهر و شهروندان را تامین نماید و باید به سمت استفاده از پتانسیل ها و استعدادهای بالقوه کرج حرکت نماییم و بستر لازم برای به فعلیت رساندن آنها را فراهم کنیم.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*