توسط سازمان اتوبوسرانی کرج؛
سرویس دهی به شرکت کنندگان در راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن انجام می شود

روتیتر: مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی کرج از آمادگی این سازمان به منظور سرویس دهی به شرکت کنندگان در مراسم راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر، مهرداد کیانی گفت :همزمان با آغاز جشن انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و در جهت رفاه حال راهپیمایان شرکت کننده در مراسم سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سازمان اتوبوسرانی کرج ضمن تشکیل جلسه ای با حضور تعدادی از معاونین و مدیران حوزه های مختلف موضوع سرویس دهی به امت خداجو و انقلابی شهرستان کرج در روز ملی ۲۲ بهمن را در دستور کارخود قرارداد.

این مسئول با اشاره به اینکه بر اساس مصوبات جلسه مذکور، فعالیت ناوگان اتوبوسرانی در روز راهپیمایی بصورت کار در ایام غیر تعطیل است، عنوان کرد: این سازمان از تمام ظرفیت خود برای خدمت رسانی به شهروندان استفاده می کند.

وی خدمت رسانی گسترده سازمان در سال های متوالی در راهپیمایی ۲۲ بهمن را یادآور شد و گفت: علاوه بر شهر کرج، شهرستان فردیس و تعدادی از شهرهای اقماری کرج از جمله کمالشهر،محمد شهر،مهرشهر،گرمدره و ماهدشت نیز از خدمات رایـگان این سازمان بهره مند می شوند.

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی کرج و حومه محل استقرار اتوبوسهای این سازمان را در روز راهپیمایی حوالی میدان سپاه و میدان جمهوری اسلامی ذکر و عنوان کرد: محل دقیق استقرار اتوبوسها از طریق نصب بنر برای شهروندان اطلاع رسانی شده تا دسترسی آنها به اتوبوسها با سهولت بیشتری انجام پذیرد.

کیانی اضافه کرد: این سازمان همچنین نسبت به نصب بنرهایی با مزمون سخنان حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری در خصوص انقلاب اسلامی بر ایستگاههای موجود در مسیر راهپیمایی و اتوبوسهای اعزامی اقدام کرده است.

راه اندازی ۵ ایستگاه نقاشی کودک با استفاده از ظرفیت ایستگاههای مکانیزه و با همکاری پایگاههای بسیج تابعه حوزه ۸ حضرت سیدالشهداء شهرداری کرج از دیگر اقدامات سازمان اتوبوسرانی در روز راهپیمایی ۲۲ بهمن است که کیانی به آن اشاره کرد.

این مسئول در پایان سخنان خود افزود: حضور هماهنگ و منسجم جمعی از کارکنان سازمان اتوبوسرانی در مراسم راهپیمایی از دیگر برنامه های سازمان در این روز با شکوه است.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*