ابوالحسنی:
سایه پربرکت جمهوری اسلامی بر سر مسلمین جهان گسترده شده است

روتیتر: عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت: امروز سایه پر برکت درخت کهن جمهوری اسلامی، بر سر مسلمین جهان گسترده شده است که در این خصوص حضور یکپارچه مردم در انتخابات شکوهمند مجلس و خبرگان رهبری این درخت تنومند را زنده نگه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر، ابوالحسنی گفت :ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر به مردم شهید پرور البرز و شهروندان کرجی افزود: حضور در انتخاباتی که پیش روی داریم بدور از هر گونه دلخوری و جناح بندی باید بر این اعتقاد باشد که این درخت تنومند انقلاب را زنده نگه داریم و سایه اش را برای همیشه بر سرمان مستدام داریم.

وی تاکید کرد: امنیتی که در کشور ما حاکم است با کل جهان قابل قیاس نیست که این امر به عنوان یکی از افتخارات کشور ما محسوب می شود.

رئیس شورای شهرستان کرج خاطرنشان کرد: امید است؛ مردم به پاس زحماتی که در دیپلماسی سیاسی بدست آوردیم با شور، شعور و نشاط و با بینش و آگاهی افراد صالح و شایسته و ولایتمداری را انتخاب کنند.

ابوالحسنی در پایان با اتاکید بر خضور باشکوه در یوم الله ۲۲ بهمن، خاطرنشان کرد: با شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر به جهانیان ثابت خواهیم کرد که پایبند خون شهدا و آرمانهای امام راحل و انقلاب هستیم و تا پای جانمان مدافع این انقلاب خواهیم بود.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*