دعوت “فاطمه اسکندری” از مردم برای حضور پرشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن

روتیتر: رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج طی پیامی هموطنان و شهروندان کلانشهر کرج را به حضور باشکوه در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بمهمن دعوت کرد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر، حضور در راهپیمایی پرشکوه۲۲بهمن تکلیف شرعی و میهن پرستانه هر کدام از ماست.

مردم ایران بهمن ماه سال۵۷ با رهبری و ولایت بی کم و کاست رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) توانستند به قله ۲۵۰۰ ساله رژیم طاغوت و حکومت استبدادی پهلوی سعود کنند و با مستقر کردن پرچم “استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی” ایران را از دست استبداد نجات دهند.

اگرچه حکومت جور از بین رفته است اما کماکان کشورهای ابر قدرت جهان در انتظار منفذی هستند تا بتوانند به میهن عزیزمان نفوذ پیدا کنند ولی با نگاهی به دهه فجر و وارسی آن پی می برند که ایرانیان ذره ای از اعتقادات خود عقب نکشیده اند و تا پای جان برای وجب به وجب خاک‌شان می ایستند.

موج “بیداری اسلامی” سال‌هاست در خاورمیانه به چشم می‌خورد و مردم آزادی خواه کشورها بر آن هستند که از حکومت ظلم بر کشورشان رهایی یابند اما بدون وجود رهبری بصیر،شجاع نمی توانند بر این مهم دست یابند پس وظیفه ماست تا از وجود ولی فقیه مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای(مد ظله العالی) کمال استفاده را ببریم و با گوش سپردن به منویات ایشان از گزند بلاهای موجود در زمان حال در امان باشیم.

دهه فجر محدود به سال۵۷ نیست بلکه تک تک ما وظیفه داریم برای استحکام نظام جمهوری اسلامی تلاش کنیم و نگذاریم دشمنان از فرصت‌ها استفاده کنند و این وحدت و یکپارچگی ملت را از بین ببرند، در نتیجه تکلیف شرعی و میهن پرستانه هر کدام از ماست تا با شرکت در راهپیمایی بزرگ و شکوهمند روز۲۲ بهمن به دشمنان بفهمانیم که ایران و ایرانی هنوز پای آرمان‌های امام و رهنمود های رهبر انقلاب اسلامی ایستاده و از این مهم پا پس نمی‌کشد تا آن‌ها با دیدن همدلی و همزبانی به شور و شعف و شادمانی هموطنان‌مان پی ببرند که خیال خام تسلط بر ایرانیان را به گور خواهند برد.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*