رضاپور در بازدید از منطقه ۱۰ کرج:
استفاده از فناوریهای نوین در شهرداریها پاسخگویی سریع به مراجعان را به دنبال دارد

روتیتر: قائم مقام شهردار کرج در بازدید از منطقه ۱۰ شهرداری این کلانشهر گفت: بهره گیری از اتوماسیون اداری علاوه بر ارتقای خدمات رسانی پاسخگوی سریع به مراجعان را نیز به دنبال دارد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر، محمدرضا رضاپور در این بازدید که با همراهی تنی چند از مدیران و معاونان حوزه های مختلف ستاد مرکزی شهرداری این کلانشهر از منطقه ۱۰ صورت گرفت، عنوان کرد: استفاده از فناوری های نوین در شهرداری ها به منظور ارائه خدمات بیشتر به شهروندان امری ضروری می باشد که باید بیش از پیش مورد توجه مسئولان ذیربط قرار بگیرد.

قائم مقام شهردار کرج اظهارداشت: بر این اساس بهره گیری از اتوماسیون اداری شهرسازی با توجه به حجم گسترده فعالیت های این حوزه، از مهمترین اقداماتی است که در این زمینه با تمهیدات اندیشیده شده از سوی سازمان فاوا و معاونت شهرسازی شهرداری کرج در مناطق ۱۲گانه در حال اجرایی شدن می باشد.

رضاپور ادامه داد: استفاده از اتوماسیون اداری موجب پاسخگویی سریع، شفاف و بدون صرف وقت به متقاضیان می شود که اساس و مبنای برنامه ها و سیاست های تدوین شده در اتوماسیون شهرسازی نیز پاسخگویی به نیاز شهروندان و مراجعین است تا با ایجاد وحدت رویه، شفاف سازی و در کمترین زمان ممکن پروانه های ساختمانی صادر شود.

در ادامه این بازدید، مدیر و معاونان شهرداری منطقه ۱۰ شهرداری کرج در رابطه با عملکرد حوزه های شهرسازی و معماری، عمران، اداری مالی، حمل و نقل و ترافیک، فضای سبز، املاک و… گزارشی را به مسئولان ارشد شهری حاضر در جلسه ارائه دادند.

جلوگیری ویژه از ساخت و سازهای غیر اصولی و سد معبر، جمع آوری آبهای سطحی با حفر چاه های متعدد، انجام اقدامات عمرانی بزرگ در زمینه جدولگذاری، آسفالت و بهسازی معابر شهرک نگارستان، لوله گذاری به منظور آبیاری قطره ای فضای سبز منطقه در سطح گسترده از جمله اقداماتی بود که در این جلسه به عنوان عملکردهای مهم منطقه ۱۰ شهرداری کرج طی ده ماهه گذشته سال جاری به آنها اشاره شد.

در پایان قائم مقام شهردار کرج اقدامات و عملکرد منطقه ۱۰ شهرداری کرج را در حوزه های مختلف از ابتدای سال جاری تا کنون مثبت ارزیابی کرد و در رابطه با برخی مشکلات منطقه که در این جلسه از سوی مسئولان ذیربط مطرح شد قول مساعد برای پیگیری را داد تا در اسرع وقت با همکاری ستاد مرکزی مرتفع شود.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*