به همت اداره کل ارتباطات شهرداری کرج؛
جاذبه های شهر کرج در نمایشگاه کرج سربلند به تصویر در می آید

روتیتر: مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج از برگزاری نمایشگاه عکس مدیریت شهری با عنوان” کرج سربلند” که به انعکاس جاذبه های شهر کهن و نام آشنای کرج می پردازد، خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر، وحید آقاشریفی بیان داشت: این نمایشگاه امروز در زمان اداری گشایش خواهد یافت و به مدت پنج روز برای بازدید علاقمندان و عکاسان فعال ادامه می یابد.

وی، محل برپایی این نمایشگاه را مقابل ساختمان مرکزی شهرداری کرج عنوان کرد و افزود: معرفی شهر کرج و نمایش بخشی از دستاوردهای این اداره کل از جمله اهداف برگزاری نمایشگاه عکس کرج سربلند است که با اکران ۷۰ تابلوی عکس به جلوه در می آید.

آقاشریفی، با اشاره به اینکه کرج دارای ظرفیت های بسیار متنوعی است که بسیاری از آنها از دید ساکنان و مسافران مغفول مانده و می ماند، اضافه کرد: جاذبه های گردشگری، اماکن تاریخی، فضاهای مذهبی و مناظر شهری از امکانات و دارایی های معنوی شهر کرج می باشد که ضروری است با معرفی بیشتر به شهروندان، رغبت و علاقمندی حداکثری در آنان نسبت به محل سکونت شان ایجاد کنیم.

مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج، زمان برگزاری مراسم افتتاحیه نمایشگاه ساعت ۱۳ روز جاری مصادف با هجدهم بهمن ماه با حضور مسئولان شهری عنوان کرد و افزود: نمایشگاه کرج سربلند هر روز تا ساعت ۱۷ میزبان علاقمندان و بازدیدکنندگان خواهد بود.

این مسئول خاطرنشان کرد: در کنار افتتاح این نمایشگاه، نماهنگ معرفی شهر کرج ساخته اداره کل ارتباطات و امور بین الملل به همراه کلیپ فیلمبرداری هوایی از پروژه های عمرانی و خدمات ارائه شده توسط شهرداری کرج برای حاضران نمایش داده می شود.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*