رضاپور بیان کرد:
فصل رویش ایمان و آزادگی مردم ایران‌ زمین است

روتیتر: قائم مقام شهردار کرج، گفت: دهه فجر نقطه عطف تاریخ و تبلور اراده امتی مومن و مجاهد برای حاکمیت ارزش های الهی و روز ورود نور یگانه دوران، حقیقت ایمان و جهاد، امام همه خوبی ها به میهن اسلامی است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر، محمدرضا رضاپورعنوان کرد: ماه بهمن، یادآور خاطرات غرورانگیز شهیدان و شاهدانی است که در کوچه‌ها و خیابان ها مردانه در برابر خودکامان ستم‌شاهی ایستادند و سرسبزترین فصل رویش آزادگی و ایمان را در ایران‌زمین رقم زدند.

قائم مقام شهردار کرج اظهارداشت: انقلاب اسلامی ایران یادآور حضور حماسی و شورآفرین امتی است که به‌ فرمان حضرت امام خمینی (ره) عاشقانه و آگاهانه برخاستند و تا صبح پیروزی لحظه‌ای دریغ نکردند که از پیوند امت و مکتب و امام؛ حماسه‌ای ظفرمند رخ داد تا بزرگ‌ترین معجزه قرن متجلی شود.

رضاپور بیان کرد: در چنین روزی بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی در اوج شعارهای استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی و نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی مردم بپا خاسته به خاک لاله‌گون وطن برگشت و انقلاب اسلامی در وصال امت و امام اوج گرفت و امواج انقلاب اسلامی عرصه میهن را درنوردید و کاخ ستم‌شاهی را به لرزه درآورد و نظام پادشاهی ۲۵۰۰ ساله را ویران نمود.

این مسئول ادامه داد: بر همه ماست که قدردان خون شهدا، امام شهدا و ادامه دهنده راه متعالی شهدای ارجمند انقلاب باشیم و برای بالندگی بیش از پیش ارزش های نظام و انقلاب که اکنون تحت زعامت و رهبری عالمانه مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای و اقدامات و تلاشهای ارزشمند دولت تدبیر و امید، عرصه های نوینی در جهان اسلام و نظام بین الملل گشوده است، کوشا بوده و تلاش کنیم.

وی در پایان یادآور شد: سی‌ و‌ هفتمین فجر انقلاب اسلامی در حالی فرا رسیده است که مساعی بی‌نظیر ملت ایران در احقاق حقوق هسته‌ای کشور، جهان را مبهوت تدبیر مدیران نظام نمود و باید بدانیم که فارغ از برجام، در این برهه زمانی که دولت جمهوری اسلامی ایران با هدایت هوشمندانه مقام معظم رهبری، مقاومت مردم و ابتکار دانشمندان ایرانی دست برتر خویش را به جهان نمایش داد، مبارزه با استکبار جهانی در تمام ابعاد ادامه دارد.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*