باغستانی:
توسعه متوازن سرانه خدمات درمانی اولویت مهم شورای شهر کرج است

روتیتر: رئیس کمیته بهداشت شورای اسلامی شهر کرج گفت: شورای اسلامی شهر کرج با تمام توان پیگیر رفع دغدغه های مردم در بحث توسعه متوازن سرانه های خدمات بهداشتی و درمانی است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر، محمدصادق باغستانی در گفتگو با رادیو اینترنتی مدیریت شهری کرج با بیان اینکه حوزه بهداشت و درمان یکی از نیاز های به حق مردم است و همه مناطق باید به صورت یکسان از امکانات درمانی و بهداشتی برخوردار باشند، گفت: شورای اسلامی با تمام توان پیگیر رفع دغدغه مردم در راستای بهداشت و درمان است.

عضو شورای اسلامی شهر کرج بیان داشت: در این راستا مصوب شد، زمینی به وسعت ۵۰۰ متر مربع در خیابان مالک اشتر و حصارک پایین به منظور احداث درمانگاه مرکز سلامت جامعه جهت خدمت به مردم در اختیار شهرمان قرار بگیرد که دانشگاه علوم پزشکی مسئولیت احداث آن را خواهد داشت تا بدینوسیله برای آسایش شهروندان قدمی برداشته شود.

باغستانی تصریح کرد: هر میزان سرانه خدمات درمانی در سطح شهر داشته باشیم به همان میزان دسترسی شهروندان به مراکز درمانی آسانتر و سریعتر صورت می گیرد؛ همچنین زمین ساز ارائه خدمات مطلوب و عادلانه به شهروندان خواهیم بود. علاوه بر آن با حذف رفت و آمد های غیر ضروری به مرکز شهر با کاهش ترافیک در هسته مرکزی شهر و آلودگی هوا روبرو خواهیم شد.

وی با اشاره به اینکه هرچه قدر در حوزه بهداشت قدم برداشته شود باعث حفظ سلامتی جسمی و روحی جامعه می شود، افزود: اطلاع رسانی در فضاهای آموزشی یکی از نکات مورد توجه در این راستا می باشد که شبکه سلامت در صدا و سیما نیز از این طریق به امر آموزش در حوزه بهداشت و درمان برای مردم تلاش مفیدی داشته است.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*