ترکاشوند:شهردار خادم مردم است/ بدنبال پست و مقام نیستم

روتیتر:شهردار کرج با بیان اینکه به دنبال پست و مقام نیستم، گفت: مطابق تکلیفی که برای خدمتگزاری دارم این سمت را پذیرفتم و امیدوارم بتوانم از توان و تجارب خویش با رعایت قوانین که صد درصد تابع آن هستیم، گامهای موثری را در شهر بردارم.

به گزارش روتیتر، به نقل از کامنا،علی ترکاشوند در مراسم معارفه خود که در سالن شهدای شهرداری برگزار شد، از ضرورت تعامل بین شورا و شهرداری سخن گفت و افزود: هماهنگی بین شورای دوره سوم اسلامی شهر و شهرداری ستودنی بود.
وی در ادامه ضمن تشکر از زحمات شهردار سابق کرج،  تعامل وی با شورا و دیگر دستگاه های خدمت رسان در شهر را یادآور شد و افزود: لازم می دانم از زحمات سید علی آقازاده به عنوان فردی که با تعامل خود تغییر و تحولی سازنده را در شهر بوجود آورد و در گام بعد نیز از حسن اعتماد اعضای شورای دور چهارم اسلامی شهر کرج برای انتخاب بنده برای شهردار شدن، تقدیر و تشکر می کنم.
این مسئول گفت: امید است با تعامل سازنده و مطلوب بین شهردار و شورای چهارم  نیز شاهد تسهیل در امور و پیشرفت پروژه ها در سطح شهر باشیم.
شهردار خادم مردم است
شهردار کرج در ادامه با بیان اینکه شهرداری خادم مردم است؛ تاکید کرد: شهرداری و پرسنل زحمتکش آن تابع زمان و مکان نیستند و  در فصل سرما و گرما به حالت آماده باش کامل بوده و به صورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات به شهروندان هستند.
ترکاشوند اظهار داشت: با توجه به مسئولیتهای تعریف شده ای که شهرداری دارد و با مطرح شدن این شعار که شهروندان از زمان تولد تا مرگ با این ارگان سرو کار دارند، می طلبد که برای انجام هر چه بهتر امور، تعامل و همکاری های سازنده با سایر دستگاه ها به بهترین نحو انجام پذیرد چراکه در غیر این صورت امور محوله به صورت مطلوب انجام نخواهد پذیرفت.
وی با اشاره به اینکه اگر رعایت هر حریمی با اجرای قانون انجام پذیرد، دچار تداخل نمی شویم، افزود: در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران در رابطه با جایگاه رفیع شوراها حدود ۹ ماده ذکر شده است که این امر توجه به این جایگاه را به خود اختصاص داده است.
این مسئول با اشاره به برنامه دوره های چهارم و پنجم توسعه مبنی بر تحقق مدیریت واحد شهری، افزود: تحقق مدیریت واحد شهری نیازمند نگاه شورا برای تحقق این مهم است.
اعضای شورای شهر کرج خواهان حضور شهرداری آشنا با این شهر بودند
ترکاشوند با اشاره به انتخاب خود به عنوان شهردار کرج، عنوان کرد: اعضای شورای اسلامی شهر کرج خواستار حضور فردی آشنا با این شهر بودند که بنده را برای این پست برگزیدند و بنده نیز به دلیل حس مسئولیت پذیری این درخواست را اجابت کردم.
وی در ادامه جایگاه شهرداری را از لحاظ خدمتگزاری دارای اهمیت توصیف کرد و افزود: بنده به دنبال مقام و پست نیستم و مطابق تکلیفی که برای خدمتگزاری دارم این سمت را پذیرفتم و امیدوارم بتوانم از توان و تجارب خویش با رعایت قوانین که صد درصد تابع آن هستیم، گامهای موثری را در شهر بردارم.
وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از ائمه جماعات، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی شهر کرج و اعضای شورای شهر کرج و تمام مسئولان، گفت: لازم است تا با برگزاری مراسمی رسمی و در خور شان از زحمات شهردار و اعضای شورای سابق کرج، با دعوت از تمامی ارگانها قدردانی شود.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*