سپاه ستون و عمود مستحکم خیمه انقلاب است

فرمانده سپاه استان البرز سپاه را ستون و عمود مستحکم خیمه انقلاب دانست و گفت: دشمن از ابزارهای مختلفی برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی استفاده می‌کند.

به گزارش روتیتر : سردار علیرضا حیدرنیا، فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز امروز در دیدار با اعضا و مسئولین کانون عاشقان ولایت استان که در سالن جلسات ستاد فرماندهی انجام شد، گفت: ما در کسوت پاسداری، خدمتگزار مردم هستیم و به این خادمی افتخار می‌کنیم. خدا را شاکریم که خداوند توفیق پاسداری از این نظام و انقلاب را نصیب ما کرده است.

وی مطرح کرد: سپاه و بسیج، خار چشم دشمنان این نظام و انقلاب و اسلام هستند و به همین دلیل مورد هجمه‌های فراوان آنها قرار دارند. بنا به فرمایش نماینده ولی فقیه در استان البرز، جمهوری اسلامی ایران نهادهای انقلابی بسیاری دارد اما مجموعه‌ای مانند سپاه، فراتر از وظایفی که بر عهده دارد، فعالیت و با اقدامات خود دشمن را عصبانی می‌کند.

فرمانده سپاه استان البرز راز ماندگاری بسیج را حضور در میادین بزرگ جهاد دانست و دفاع از سرزمین در مقابل دشمن متجاوز در دوران هشت سال دفاع مقدس، جهاد علمی و فرهنگی، کمک به همنوع در زمان بلایای طبیعی، دفاع از حریم و حرم آل الله، کمک به مردم در دوران شیوع کرونا، رزمایش‌های کمک مومنانه و ایجاد امنیت پایدار برای مردم در مقابل اغتشاشگران را از جمله این میادین برشمرد.

سردار حیدرنیا با اشاره به فعالیت گسترده سپاه و بسیج در عرصه‌های محرومیت زدایی و سازندگی عنوان کرد: دشمنان می‌دانند که ضربات کاری سپاه موجب زبونی و استیصال آنها شده است. رهبر معظم انقلاب اسلامی از آشوب‌ها و اغتشاشات اخیر به عنوان جنگ ترکیبی یاد کردند زیرا دشمن تمام عده و عده و سرمایه‌های خود را برای ضربه زدن به این نظام پای کار آورد.

وی اذعان کرد: در این جنگ ترکیبی، نه تنها دشمنان موفق نشدند به اهداف شوم خود برسند بلکه ما آنها را شکست دادیم و در واقع سیلی محکمی از جمهوری اسلامی ایران خوردند و نقشه‌هایشان نقش بر آب شد. در این جنگ ترکیبی، شناختی و ادراکی که دشمنان علیه فکر و اندیشه و ذهن همه نسل‌های ما به ویژه جوانان به راه انداخته‌اند، بی شک بسیجیان و سپاهیان نیز جزو جامعه هدف آنها قرار دارند.

سردار حیدرنیا با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه برخی آقایانی که موضع اشتباه گرفتند، مواضع خود را اصلاح کنند، اظهار کرد: دشمن در جنگ ترکیبی از ترفندها و ابزارهای مختلفی برای ضربه زدن به این نظام و انقلاب استفاده کرد غافل از اینکه این نظام و حاکمیت بیدی نیستند که با این بادها بلرزند؛ سپاه ستون و عمود مستحکم خیمه انقلاب است.

وی افزود: در چنین شرایطی، فرمایش امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه اگر سپاه نبود، کشور هم نبود بیشتر و بهتر درک می‌شود. حاج قاسم سلیمانی فرمود که جمهوری اسلامی ایران حرم است و اگر آسیب ببیند، از حرم های ائمه چیزی باقی نخواهد ماند. بنابراین اگر کسی از جمهوری اسلامی و انقلاب دفاع کند، در واقع به دفاع از حریم و حرم آل الله پرداخته است.

فرمانده سپاه استان البرز با اشاره به جانباز شدن و به شهادت رسیدن تعدادی از نیروهای سپاه و بسیج در جریان اغتشاشات و آشوب‌های اخیر بیان کرد: بسیجی سید روح الله عجمیان که در یک منزل استیجاری در اطراف کمالشهر زندگی می‌کرد و کارگر روز مزد بود، هیچ بهره‌ای از سفره انقلاب نبرد اما در دفاع از اسلام و انقلاب و ولایت سینه خود را سپر کرد و مظلومانه به شهادت رسید.

سردار حیدرنیا با اشاره به تشییع پیکر باشکوه شهید عجمیان عنوان کرد: این جوان به جایگاهی در نزد خداوند رسید که پروردگار این گونه به او عزت داد. ما به منزلت این بسیجی شهید غبطه می‌خوریم و از خداوند درخواست می‌کنیم که به ما نیز مانند این شهید عزت و آبرو ببخشد و توفیقی عنایت کند تا این گونه پای نظام و انقلاب بایستیم.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان برای ضربه زدن به این نظام و انقلاب بسیار برنامه ریزی و هزینه کرده اما سپاه و بسیج نقشه‌های آنها را نقش بر آب کردند و اجازه ندادند به اهداف شوم خود برسند، به همین دلیل از عصبانیت شدید، این نهاد مردمی را در لیست گروه‌های تروریستی قرار دادند.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*