نهضت جهادی آسفالت تا تحقق کامل رضایتمندی شهروندان ادامه خواهد داشت

در تداوم اقدامات عمرانی شهرداری منطقه ۷ ،عملیات لکه گیری و آسفالت معابر منطقه تحت نظارت مدیریت و کارشناسان منطقه با الویت مناطق کم برخوردار با سرعت و کیفیت بالا در حال اجرا است.

به گزارش روتیتر : با توجه به اهمیت دسترسی و ایجاد امکان سهولت در رفت آمد شهروندان ،عملیات نهضت آسفالت با ادامه لکه گیری وآسفالت معابر شهری، با هدف اصلاح چهره بصری شهر، تسهیل در عبور و مرور وتردد خودروها ، تأمین آرامش و آسایش شهروندان، طی هفته گذشته درنقاط مختلفی چون خیابان اصلی  رجایی شهر به طول۷۲۰ مترمربع ، خیابان زبیدی بطول ۹۰۰ متر مربع و بلوار اشتراکی خیابان پانزدهم بطول ۱۳۷۰ متر مربع با تناژی حدود ۳۰۰ تن اجراشد.
شایان ذکر است که پروژه لکه گیری آسفالت با تاکیدات  عباس کمالی روستا مدیر منطقه در  کلیه معابر اصلی و فرعی در فازهای تحت مدیریت شهرداری  با تلاش جهادی تا پایان سال  ادامه و بخش وسیعی از این پروژه با توجه به بودجه مصوب به اجرا در خواهد آمد .
عباس کمالی روستا ضمن اعلام ادامه نهضت اسفالت تا  تحقق کامل رضایتمندی شهروندان عزیز منطقه ،از اهداف اصلی این طرح ؛ایجاد معابر صاف و هموار ، افزایش ایمنی وسایل نقلیه جهت عبور و مرور و همچنین افزایش رفاه حال شهروندان نام برد .

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*