بهنام محمودی: عملکرد آقازاده شهردار کرج مثبت و قابل تقدیر است.

روتیتر:عضو شورای اسلامی شهر کرج رسیدگی به مسائل اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و … شهروندان همچنین نظارت بر آن ها را یکی از وظایف مهم شورای شهر دانست

به گزارش روتیتر به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری بهنام محمودی عضو شورای شهر کرج ، با تبریک آغار به کار شورای جدید، اعضای منتخب دوره چهارم شورای اسلامی شهر را افرادی توانمند عنوان و این امر را نوید بخش اقدامات موثر دانست . وی با مثبت ارزیابی کردن خدمات مهندس آقازاده از زحمات وی قدردانی کرد.
این عضو شورا با اشاره به اینکه در شورای جدید سه کمیسیون آغاز به کار خواهد کرد، کمیسیون های بانوان و خانواده، ورزش و جوانان و بهداشت و سلامت را از جمله این کمیسیون ها اعلام کرد و افزود: بنده در کمیسیون ورزش و جوانان و بهداشت و سلامت فعالیت خواهم کرد.
آیتم های درآمدزایی پایدار فعال شود
وی در ادامه سخنان خود به جمعیت دو میلیونی شهر کرج اشاره کرد و گفت: با توجه به گستردگی و جمعیت شهر باید در آمد شهر نیز در راستای افزایش خدمات دهی افزایش یابد.
عضو شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه اکثر درآمد شهر و شهرداری از طریق کمیسیون ماده صد تامین می شود، در آمدزایی از طریق روشهای نوین را مهم ارزیابی کرد و گفت: ارائه راهکارهای درآمدزایی نوین در شهرداری و شورای اسلامی شهر از ضروریات است.
محمودی ضمن قدردانی از زحمات آقازاده شهردار کرج، خدمات شهردار را مثبت ذکر و عنوان کرد: در این زمینه اقدامت موثری انجام شده که جای تقدیر دارد اما رسیدن به درآمدزایی پایدار و ایده آلهای زندگی شهروندی نیازمند توجه ویژه است.
این مسئول بر تعامل معتمدین و بزرگان محلات، نیروهای نظامی و انتظامی و ادرات و ارگانهای مختلف با شهرداری و شورای اسلامی شهر کرج تاکید کرد و افزود: با استمرار این تعامل اکثر مشکلات شهر رفع خواهد شد.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*